Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Festyn ,,Mama, Tata i Ja”
data publikacji: 16.cze.2016

WP_20160609_11_54_03_ProW czwartek 09 czerwca 2016 r. w Zespole Oświatowym w Garczynie odbył się Festyn Rodzinny pt. ” Mama, Tata i Ja””.
Gościliśmy w naszych progach uczniów wraz z Rodzicami, Dziadkami oraz wielu sympatyków i zaproszonych Gości, z Panem Wójtem Gminy Mirosławem Warczakiem na czele.
Festyn rozpoczął się od przedstawienia w wykonaniu uczniów klasy V i I pt.

” Sąd nad Książką”. Na chwilę sala gimnastyczna zamieniła się w salę sądową, na której toczyła się rozprawa przeciwko Książce. Udowodniono, iż Książka wcale nie musi być odstawiona do lamusa i świetnie może konkurować ze zdobyczami współczesnej techniki.

Następnie odbyły się prezentacje poszczególnych klas. Uczniowie śpiewali piosenki, tańczyli, prezentowali przygotowane przedstawienia oraz  swoje rozliczne talenty.

Na zakończenie pierwszej części festynu tradycyjnie odśpiewano piosenkę ,,Moja wesoła rodzinka”, a następnie uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do swoich klas. Tam czekało na nich zadanie do wykonania: budowanie z papierowych rolek. Efekty prac poszczególnych zespołów można było podziwiać na zorganizowanej po zakończeniu prac wystawie. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i zdolnościami plastycznym. Wykonane zostały: żyrafy, czołg, pałace,  statek, rower, buda dla psa.

Po pracy przyszedł czas na zabawę i wypoczynek. Tę część wypełnili animatorzy z grupy  FORTY DEGREES , którzy zostali zaproszeni przez Rodziców. Były kolorowe zabawy z chustami animacyjnymi, tańce integracyjne, zawody i konkurencje sportowo-rywalizacyjne z wykorzystaniem sprzętów typu alkogogle, taśmy do chodzenia, koniki do skakania, spódniczkowy slalom. Były także wizyta baśniowego bohatera – maskotki Minionka.

Nie mogło także zabraknąć malowania buziek. Kolejka do naszych zdolnych Pań, które wykonywały piękne dzieła, nie malała przez cały czas trwania festynu.
  Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, dziękujemy  wspólną dobrą zabawę, dziękujemy Rodzicom za odwiedziny, Radzie Rodziców za wsparcie ,ciasta. Dobroczyńcom za słodycze dla dzieci. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta!!! Do zobaczenia na następnym festynie. Już dziś zapraszamy.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: