Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:PROJEKT GMINA RODZINNA NA LATA 2016 – 2020Aktualności
Spektakl pt. ,,Być jak Krzysztof Krawczyk”

DSC05957

Dnia 11 marca br.( piątek) nasi mieszkańcy pojechali do teatru miejskiego do Gdyni na spektakl pt.  ,,Być jak Krzysztof Krawczyk”

Odwiedzaliśmy niejednokrotnie teatry na pomorzu, jednak tym razem po raz pierwszy odwiedziliśmy teatr miejski w Gdyni. Byliśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji, ponieważ sztuka, którą wybraliśmy była trafiona w samą dziesiątkę. Spektakl wprowadzał nas w doskonały humor, ale też w momenty zastanowienia się nad własnym życiem. W czasie spektaklu na sali panowała cisza i skupienie przerywane czasami wybuchami śmiechu. Gdy przedstawienie się skończyło mieliśmy zaszczyt spotkać się z aktorem grającym jedną  z głównych ról Panem Maćkiem Sykałą , który od wielu lat współpracuje z nami, jest naszym zaprzyjaźnionym aktorem i odwiedzał wiele razy naszą gminę prowadząc dla dzieci animacje w miejscowościach w : Liniewie, Garczynie, Orlu i w Wysinie. Mamy nadzieję, że wszyscy uważają ten wyjazd za udany i nie żałują decyzji, a wręcz przeciwnie będą częściej  gościć  w kolejnych  teatrach, a kolejny wyjazd planujemy już w kwietniu.

 

 

ZAPROSZENIE >>>

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: