Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:Gospodarka gminyGOSPODARKA ODPADAMIEdukacja ekologiczna
Konkurs ekologiczny

W poniedziałek  oraz we wtorek 13 czerwca w naszych szkołach w Wysinie, Głodowie, Garczynie  i Liniewie odbyło się spotkanie z przedstawicielem  SUEZ Północ Sp. z o.o.  Panią Justyną Szczepankiewicz  w ramach zawartej umowy na odbiór zagospodarowanych odpadków komunalnych z terenu Gminy Liniewo. Wykład  skierowany był  do uczniów klas IV-VI , gdzie został również przeprowadzony konkurs wiedzy ekologicznej . Wszyscy uczniowie prawie 80 osób otrzymały nagrody ufundowane przez GOKSiR w Liniewie.

Prelekcja realizowana była także w związku z  wymaganiem umowy dofinansowania z WFOŚiGW na realizację zadania  Budowa i Wyposażenie PSZOK wraz  z doposażeniem systemu  selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Liniewo.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom za udział w tych  ważnych  dla wszystkich warsztatach, za piękne występy przygotowane przez dzieci  z klasy I w Liniewie oraz  za miłą współpracę  z nauczycielami i dyrektorami z naszych szkół.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: