Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Liniewskim Matkom
data publikacji: 28.maj.2015

„Występy artystyczne, spotkanie z autorem książki ,, Dziadka Rocha opowieści z Kaszub”, metamorfozy pań, szaleństwo kosmetyczne, nowe fryzury – z długich na krótkie, wspólne śpiewanie i wiele innych atrakcji podarowaliśmy naszym gościom, paniom z wszystkich kół gospodyń z Gminy Liniewo z okazji Dnia Matki” – mówią główne organizatorki spotkania zorganizowanego 27. maja w sali Domu Kultury w Liniewie – przewodnicząca Kół Gospodyń Wiejskich w Gminie Liniewo Maria Labuda i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie Lucyna Piwowarczyk. Wśród zaproszonych gości był, oczywiście, wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak i Przewodniczący Rady Gminy Wiesław Szarmach.

Uroczystość rozpoczęła się występem, którą przygotował zespół Wenus z Ośrodka Kultury z Liniewa pod kierownictwem Lucyny Piwowarczyk i Henryka Kursa, z piosenkami włoskimi  (między innymi Albano i Romina Power, Andrea Bocelli,  Jose  Feliciano…), następnie Maria Labuda oraz wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak z Przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem  Szarmachem złożyli wszystkim uczestniczkom spotkania piękne życzenia i kwiaty. Mieliśmy przyjemność spotkać się z miejscowym twórcą panem Ryszardem Łuczkiewiczem, który napisał książkę związana z naszą gminą i opowiedział w kilku słowach o tym, co go skłoniło do napisania opowiadań i co w nich przedstawia.

Największym hitem wieczoru było spotkanie z paniami kosmetyczkami Eweliną Lipińską  i Patrycja Gdaniec, które zajęły się pielęgnacją twarzy i dekoltu – podawały fachowe porady na temat zabiegów i kosmetyków, także ogromne emocje wzbudziła  fryzjerka  Celina Grzywacz, ta z kolei czarowała tak pięknymi fryzurkami, panie same siebie nie poznawały –przechodziły metamorfozę jak w programach telewizyjnych. Sylwia Gostomska, stylizowała paznokcie, natomiast Beata i Barbara nakładały delikatne wiosenne makijaże, odpowiednie do koloru oczu, włosów, stroju. Do tych wszystkich emocji, dołożyliśmy wspólne śpiewanie znanych piosenek, które wprowadzało we wspaniały nastrój i relaks, a przygrywał nam nasz wieloletni przyjaciel z domu kultury z Liniewa Henryk  Kurs.

Mamy nadzieję, że to spotkanie z okazji tego wyjątkowe święta na długo pozostanie w pamięci naszych kochanych mam i mamy wrażenie, że był to wyjątkowy wieczór, bo rozstaliśmy się około godz 22.00 i tego dnia nikt nie spieszył się do domu, za co dziękujemy naszym gościom oraz paniom z KGW i pracownikom GOKSiR za wysiłek włożony w to, by wieczór był świetnie zorganizowany, a Bankowi Spółdzielczemu ze Skarszew za wsparcie finansowe.

LP

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: