jesteś w dziale:Oświata, Kultura, SportORLIK
Grand Prix o super puchar

Raz w miesiącu miłośnicy tenisa ziemnego mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w turniejowej rywalizacji zorganizowanej przez GOKSiR w Liniewie.  Grand Prix o super puchar dyrektora GOKSiRu był wyśmienitą okazją do spotkań amatorów tej pięknej gry nie tylko z naszych okolic, bo bardzo chętnie odwiedzają nas zawodnicy z dalszych zakątków naszego powiatu np. Kościerzyny czy Stężycy. Piąty i ostatni już turniej grand prix, który odbył się w pierwszą niedzielę października jak zawsze upłynął w przyjemnej atmosferze rywalizacji sportowej. Najlepszym zawodnikiem ostatniej edycji turnieju okazał się p. Janusz Chmurzyński zwyciężając i zdobywając 100 punktów, 80 punktów na swoim koncie zapisał Kacper Jakusz zajmując drugie miejsce a 60 punktów przypadło w udziale Tomaszowi Gierszewskiemu za zajęcie trzeciego miejsca. Czwarte miejsce i 50 punktów zapisał na swoim koncie p. Mirosław Błaszczuk a 40 punktów p. Jerzy Głowacki. W końcowej klasyfikacji turniejowej najwięcej punktów na swoim koncie odnotował Kacper Jakusz, bo 390 tym samym został triumfatorem Grand Prix Liniewo 2014, na drugim miejscu z dorobkiem 300 punktów uplasował się p. Janusz Chmurzyński, trzecie miejsce z liczbą 210 punktów zajął p. Jerzy Głowacki, czwarta lokata przypadła w udziale p. Mirosławowi Błaszczukowi z 190 punktami, piąta Tomaszowi Gierszewskiemu z 120 zdobytymi punktami. Szóste miejsce na liście zajmuje Szymon Lipiński- 100 pkt., Maciej Borkowicz i Piotr Sosnowski na koncie których odnotowano 80 punktów zajęli siódme lokaty, ósmy na liście odnotowany został p. Wojciech Formela z 60 punktami, dziewiąty Dariusz Głowacki z 50 punktami, dziesiąte miejsce na liście zajmują Mateusz Adamczyk i Dawid Świeczkowski z 40 punktami. Kolejne zmagania turniejowe już w przyszłym roku w pierwszą niedzielę maja 2015, już dziś zapraszamy do udziału wszystkich spragnionych rywalizacji w tej pięknej dyscyplinie sportu.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom naszego turnieju.

Do zobaczenia na korcie Liniewskiego Orlika.