jesteś w dziale:
Podsumowanie skata sportowego Grand Prix Serca Kaszub 2016
data publikacji: 11.mar.2016

SAM_3608

W dniu 6 marca w GOKSiR w Lipuszu rozegrano 2 turnieje skata sportowego o „Grand Prix Serca Kaszub 2016”. Wzięło w nich udział 34 graczy. Zwycięzca IX turnieju został p. Jerzy Jędrzejczak – zawodnik GOKSiR Liniewo.

Wyniki IX turnieju

1. Jerzy Jędrzejczak – Bożepole Królewskie 1878p.

5. Mateusz Zywicki – Dziemiany 1520p.

Po podliczeniu wszystkich wyników zwycięzcą rozgrywek został Paweł Mikołajczyk – Dziemiany z wynikiem 13159p.

1. Marcin Zywicki – Dziemiany 11949p.

3.Zygmunt Cybulski – Krugliniec 11946p.

1. Jan Kozikowski – Lipusz 11435p.
  2. Antoni Lubecki – Lipusz 11435
  3. Tadeusz Warnke – Górki 11313p.
  4. Zdzisław Pepliński – N-e Polaszki 10889p.
  5. Józef Wirkus – Liniewo 10874p.
  6. Marek Stolc – Lipusz 10715p.

10.Benedykt Knitter-  Sobącz 10536p.

Zawody prowadzono również w klasyfikacji drużynowej. Udział wzięło 9 drużyn po 5 graczy w każdej.

1. Dziemiany – 43172p. Drużyna grała w składzie : M. Żywicki, J.Żywicki, K.Gańcza, P.Mikołejczyk
  2. GOKSiR Liniewo II –41031p. : T.Wróbel, J.Wirkus, Z.Gostomski, B.Knitter i T.Warnke
  3. Łubiana – 40901p. : J.Kozikowski, B.Kozikowski, A.Czapiewski, Z.Cybulski i W. Jereczek
  4. Bałachy – 40423p.
  5. Liniewo I – 39410p.
  6. Kościerzyna – 28644p.
  7. Dziemiany II – 26333
  8. Zbierani – 24292p.
  9. Lipusz- 16968p.

Łącznie w 10 turniejach sklasyfikowano 50 graczy, w tym 2 panie. Wręczono również puchary dla najsympatyczniejszego gracza, któremu została Pani Honorata Kurcaba ze Starej Kiszewy, a dla najstarszego gracza puchar otrzymał P. Jerzy Cyrzan ze Stężycy. Wszystkie puchary zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej zostału ufundowane przez organizatorów rozgrywek – GOKSiR w Liniewie i w Lipuszu. Wręczone zostały przez prowadzących zawody skata sportowego w Lipuszu Huberta Grzenię i w Liniewie Stanisława Narloch.

Organizatorzy zapraszają już na kolejną edycję rozgrywek Grand Prix Serca Kaszub, które rozpoczniemy w listopadzie br.