Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Matki w GOKSiR w gronie samych Pań J

DSC07125GOKSIR wspólnie z Przewodniczącymi KGW Gminy Liniewo zorganizował Dzień Matki. Tym razem nieco inaczej niż zwykle. Były występy wokalne w wykonanie młodzieży z sekcji Wenus , oraz piosenka zaśpiewana przez Olkę Madeja z repertuaru Wioletty Willas ,, Mamo”. Nie przesadzając musimy podkreślić , że program artystyczny zachwycił nasze mamy , ze łzami w oczach powiedziały , że dziewczęta śpiewają profesjonalnie wręcz zawodowo z czego jesteśmy dumni.

Po oprawie muzycznej , poczęstowaliśmy nasze mamy kawą i pysznymi domowej roboty ciastami.

„Gwoździem” programu wieczoru był wspólny wyjazd autokarem naszych gości na koncert CZTERECH TENORÓW do Starogardu Gdańskiego. Przeżycia jakich doznaliśmy nie zabierze nam nikt. Było cudownie , utwory w wykonaniu artystów były balsamem dla naszych dusz. Pomiędzy utworami panowie z dowcipem rozbawiali publiczność .Codzienne troski odeszły na drugi plan. Przez prawie            2 godziny byliśmy w innym świecie. Dzisiaj wiemy , że ten wyjątkowy Dzień Matki na długo pozostanie w pamięci naszych pań z KGW z gminy Liniewo i mamy nadzieję , że uda nam się zorganizować podobny pełen profesjonalnej kultury wspaniały wieczór.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: