Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Festyn sierpniowy w Liniewie
data publikacji: 16.sie.2018

15 sierpnia, na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie po raz kolejny odbył się festyn sierpniowy, który licznie zgromadził społeczność naszej gminy i nie tylko. O godzinie 15.00 powitani zostali najmłodsi uczestnicy festynu, którzy mieli zapewnione dwie godziny wspaniałej zabawy z panem Krzysztofem i panią Małgorzatą Gdaniec. Oficjalnego otwarcia festynu, późnym popołudniem, dokonała dyrektor GOKSiR Lucyna Piwowarczyk i Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak, który życzył  wszystkim przybyłym wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Chwilę po oficjalnym otwarciu pan Paweł Myszkier, prowadzący imprezę zaprosił na scenę pierwszych artystów, zespół „2+2” ze Starogardu Gdańskiego, który zasłynął utworem „Nie poderwiesz dzisiaj mnie”, którego przekorny tekst i energetyczny klip szybko zdobył pierwszy milion wyświetleń na You Tube. Czasu na odpoczynek nie było wiele, bo już o godzinie 18.00 królowała muzyka w wykonaniu grupy z teatru muzycznego Hals. Artyści w muzycznym spektaklu „Piosenka jest dobra na wszystko” zaśpiewali największe polskie przeboje z przed wielu lat. Obszerne fragmenty piosenek ułożone w krótkie wiązanki i zbitki słowne tekstów stworzyły żartobliwy kontekst utworów, dostarczając publiczności wielu zabawnych skojarzeń. Wspólne śpiewanie piosenek, doskonała atmosfera i wspaniała zabawa, towarzyszyły widzom przez cały czas trwania koncertu. Zabawę taneczną „pod gwiazdami” tanecznym krokiem otworzył zespół Voxer ze Skarszew. Jak wiadomo na zabawie czas upływa bardzo szybko, tym bardziej że atmosfera na festynie była doskonała, a biorący w nim udział mieszkańcy mogli wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonych chwil. Szczególne podziękowania kierujemy do dziewcząt z GOKSiR i Biblioteki, do naszych druhów strażaków, na których zawsze możemy liczyć, dziękujemy Pani Reginie Domagała za przepyszną grochówkę, Panu Andrzejowi za współpracę. Największe podziękowania kierujemy do naszego przyjaciela Pawła Myszkier z Wysina, który od wielu lat jest profesjonalnym konferansjerem na naszych festynach, zawsze możemy liczyć na jego pomoc i wsparcie.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: