Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:Oświata, Kultura, SportORLIK
LMO- Liniewo 2015

 

 

 

 

Ostatnia kolejka spotkań PGNiG LMO w Liniewie dała odpowiedź już na wszystkie pytania dotyczące rozstrzygnięć w klasyfikacjach drużyn i zawodników ligi. W grupie drugiej rozgrywek drużyna BKS Skrzydłowo pokonując drużynę Wysina7-5 zapewniła sobie piąte miejsce w klasyfikacji drużyn ligi a Łukasz Imianowski zawodnik tej drużyny zdobył tytuł „Małego króla strzelców „ zdobywając 16 bramek. Drugie miejsce w tej klasyfikacji przypadło również zawodnikowi BKS Skrzydłowo Filipowi Urbanowi z 15 zdobytymi bramkami- Gratulujemy!!!.

W grupie mistrzowskiej mecz pomiędzy Texas Pubem i Żubrami decydował o trzecim miejscu w klasyfikacji drużyn. Zwycięstwem 6-2 na podium znaleźli się zawodnicy Texas Pubu- Gratulujemy!!! Ogromne brawa należą się również zawodnikom Żubrów za walkę i ogromne umiejętności piłkarskie, które na pewno zaowocują w następnych rozgrywkach –Życzymy powodzenia!!!. Ostatnie spotkanie ligi, jak się już stało tradycją to mecz pomiędzy Vistalem Liniewo i Orlętami Orle. Zwycięsko z tej potyczki wyszli zawodnicy Orląt pokonując Vistal 7-2, tym samym niepokonani w rozgrywkach PGNiG LMO Liniewo 2015 zostali już po raz trzeci jej zwycięzcami Gratulujemy!!!. W klasyfikacji „Króla strzelców” na pierwszych czterech miejscach znaleźli się zawodnicy Orląt a wśród nich najlepszym okazał się Wojciech Kobierzyński zdobywając 26 goli Wielkie brawa!!!.

Na podsumowanie tegorocznych rozgrywek przyjdzie jeszcze czas, teraz należą się wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników rozgrywek za udział i zaangażowanie, za poświęcony czas i wysiłek za sportową życiową pasję, jaką jest gra w piłkę.                                                                                         Wszystkiego Najlepszego i DO ZOBACZENIA ZA ROK na Liniewskim Orliku.

Galeria zdjęć na Facebook:

Regulamin Ligi Orlika 2015

Do zobaczenia na Orliku.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: