Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
data publikacji: 30.gru.2016

Ogłoszenie

Urząd Gminy w Liniewie uprzejmie informuje, że kursy autobusowe
o godz. 8:35 Garczyn – Orle – Liniewo – Lubieszyn – Kościerzyna Szpital
i powrotny o
godz. 11:45 Kościerzyna Szpital – Lubieszyn – Liniewo – Orle – Garczyn zostają chwilowe zawieszone do czasu uzyskania pozwolenie ze Starostwa Powiatowego dla nowego przewoźnika. Czas zawieszenia może potrwać od 2 – 3 tygodni.

Od Nowego Roku PKS Starogard Gdański zrezygnował z obsługi tych linii więc nastąpiła konieczność wyłonienia nowego przewoźnika. Nowy przewoźnik to nowe pozwolenie, które wydaje Starosta Kościerski a to jest kwestia czasu, ponieważ konieczne jest badanie rynku.

Zmiana nastąpi również na przystanku końcowym w Kościerzynie.
Ze względu, że Rada Miasta Kościerzyna zarezerwowała przystanek Kościerzyna Szpital wyłącznie dla komunikacji miejskiej korzystanie z niego przez inne linie w tym naszą nie będzie możliwe. Kurs będzie się kończył na przystanku Kościerzyna Galeria Wybickiego.

Za utrudnienia, które wynikają nie z winy Gminy Liniewo serdecznie przepraszamy a o wznowieniu kursów poinformujemy natychmiast jak tylko zostaną przywrócone.

Z wyrazami szacunku

Jacek Sosnowski

Sekretarz Gminy

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: