Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
AKTUALNOŚCI:
data publikacji: 10.Maj.2021

W dniu 6 maja 2021 roku podczas odbywanej wizytacji parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Liniewie, przez ks. biskupa Ryszarda Kasynę, Wójt Gminy Liniewo przyjął w sali kawiarnianej Jego Ekscelencję wraz z ks. Proboszczem Grzegorzem Flisikowskim.

więcej >>>
data publikacji: 12.Maj.2021

W dniu 12 maja 2021 roku odbył się Konwent Wójta Gminy Mirosława Warczaka i Rady Gminy Liniewo. Przedmiotem obrad były najistotniejsze, bieżące sprawy gminy. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Kościerski Alicja Żurawska, Krzysztof Michnowski Radny Powiatu Kościerskiego oraz Adam Sosnowski pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

więcej >>>
data publikacji: 11.Maj.2021

Druga część obchodów DNIA STRAŻAKA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W minioną sobotę 8 maja, odbyły się obchody Dnia Strażaka w Wysinie. Jak wcześniej pisaliśmy, ze względu na ograniczenia związane z pandemią, uroczystości zostały podzielone na dwie części. Strażacy z OSP Wysin rozpoczęli obchody swojego święta mszą św. o godzinie 18.00  sprawowaną przez ks. proboszcza Arkadiusza Ćwiklińskiego.

więcej >>>
data publikacji: 07.Maj.2021
więcej >>>
data publikacji: 05.Maj.2021
data publikacji: 05.Maj.2021

W dniu 4 maja przypada Dzień Strażaka. W naszej gminie uroczystości związane ze świętem „Rycerzy Świętego Floriana” podzielono na 3 osobne uroczystości. Przypominamy, że na terenie gminy Liniewo mamy 4 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Ze względu na panujący stan epidemiczny 3 jednostki świętowały 1 maja, a czwarta z Wysina obchody Dnia Strażaka rozpocznie w najbliższą sobotę (08.05.2021r) mszą św. w Kościele parafialnym w Wysinie o godzinie 18.00.

1 maja o godzinie 15.00, równolegle w dwóch kościołach odbyły się msze św. w intencjach zgromadzonych jednostek OSP. W kościele filialnym w Głodowie jednostka OSP Głodowo oraz  w kościele parafialnym w Liniewie, gdzie spotkały się jednostki z Liniewa oraz z Lubieszyna. Podczas sprawowanej eucharystii, oprawę muzyczną wzbogacili swoim występem dyr. GOKSiR w Liniewie Lucyna Piwowarczyk  oraz Przewodniczący Rady Gminy druh Adam Sosnowski. Po wspólnej mszy udano się pod remizę w Liniewie by poświęcić nowy samochód strażacki.

więcej >>>
data publikacji: 30.Kwi.2021
data publikacji: 30.Kwi.2021

Kontakt: