Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Koncert organizowany przez Fundacje „Nuta Nadziei”
data publikacji: 09.paź.2017

Wspaniali ludzie, niezwykli artyście, wielka sprawa, najszlachetniejszy cel! Tak o  sobotnim (7 października) koncercie i osobach w nim biorących udział należy powiedzieć. Organizatorem była Fundacja „Nuta Nadziei” założona przez nieżyjącego już Macieja Płażyńskiego i Zofię Kirszenstein. Koncert niezwykły, wzruszający, bo wykonawcami byli niepełnosprawni, ale prawdziwi artyści, bardzo uzdolnieni wokalnie, w których wykonaniu znane utwory nabierały niezwykłej mocy i trafiały do serc widzów zgromadzonych na widowni. Repertuar tak był dobrany, by skłonić odbiorcę nie tylko do przeżywania i wzruszenia, ale także do refleksji, zastanowienia się nad życiem i jego problemami.

Dodatkową atrakcją wieczoru był barwny, energetyczny występ cygańskiego zespołu taneczno-wokalnego, na którego czele stał Don Wasyl Junior i Cygańskie Gwiazdy, nasz liniewski Dom Kultury kołysał się i wirował w rytm romskiej muzyki.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: