Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Gminne uroczystości z okazji Dnia Strażaka
data publikacji: 09.maj.2018

W dniu 5.05.2018r. w jednostce OSP Wysin odbyły się Gminne uroczystości z okazji Dnia strażaka .

W uroczystości oprócz licznie zgromadzonych strażaków udział wzięli Komendant PSP st. bryg. Tomasz Klinkosz ,Vice Prezes Zarządu Wojewódzkiego Józef Czapiewski ,poseł Małgorzata Zwiercan , władze gminy z Wójtem Mirosławem Warczakiem , radni oraz zaproszeni goście .

Uroczystość Dnia Strażaka była okazją do odznaczenia zasłużonych, jak i podziękowania ochotnikom za ich codzienną bezinteresowną służbę na rzecz drugiego człowieka, za to, że bez względu na porę dnia i nocy, ratują mienie i życie ludzkie. Przybyli goście nie szczędzili więc w kierunku strażaków słów uznania, szacunku i wdzięczności.

Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa

Odznaczona została Dh. Adriana Mielewczyk

Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa

Odznaczony został ks. Andrzej Żur

Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa

Odznaczony został Dh. Sebastian Szarmach

Odznaką Strażak Wzorowy

Odznaczeni zostali: Dh Potrykus Kamil , dh. Magdalena Plutowska , dh. Tomasz Truszczyński

Krzysztof Michnowski, radny powiatu kościerskiego, w imieniu władz powiatowych, wręczył na ręce prezesów jednostek OSP gminy Linewo dyplomy podziękowania za służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Specjalne podziękowania w tym zakresie trafiły też do komendanta gminnego dh Wiesława Szarmacha

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: