Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Matki w  parafii św. Andrzeja Apostoła  w  Garczynie
data publikacji: 28.maj.2018

26 maja w Dzień Matki w  parafii św. Andrzeja Apostoła  w  Garczynie przy z organizowaniu i zaangażowaniu Ks. Proboszcza Marka Kalety, sponsorów oraz  wszystkich parafian i Gminy Liniewo odbył się III Festiwal Piosenki  Religijnej u Matki Bożej Garczyńskiej. Hasłem przewodnim Festiwalu,       w tym roku było ,, Napełnieni Duchem Świętym”. Należy wziąć pod uwagę  zainteresowanie, jakie wzbudza organizowany co roku Festiwal w naszej parafii. Tegoroczny festiwal zgromadził sześć zespołów , które przygotowały po 3 utwory.

W związku z tym, w przeglądzie wzięło udział około 70 uczestników, łącznie z zespołami.                                     

Po występie na każdego uczestnika czekały drobny upominki, pamiątkowe oprawione w ramach dyplomy oraz kwiaty.
O godz. 14.00 w Sali rekolekcyjnej przy plebani wspólnie wszyscy razem posililiśmy się pysznym obiadem i słodkimi ciastami
Festiwal rozpoczął się o godzinie 16.00 uroczystą Mszą Świętą

Po Mszy Świętej odbył się  festiwal, który napełnił nas wszystkich pozytywną energią.                                        

Teksty, które mogliśmy usłyszeć były wyjątkowo pozytywne, a my mogliśmy w końcu na chwilę się zatrzymać  i spędzić ze sobą trochę czasu.
Po wysłuchaniu wszystkich uczestników III Festiwalu odbył się koncert artysty z Warszawy Pana Marcina Stycznia i to był prawdziwy balsam dla duszy. Jego przekaz i mądre teksty na pewno na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

Ten piękny wspólny dzień, te kilka godzin razem pozwoliły nam na refleksję na zastanowienia się nad sobą nad tym co na co dzień nie mamy czasu. Dziękujemy przede wszystkim Księdzu Proboszczowi za kolejną udaną uroczystość za organizację i wspaniałą atmosferę , oraz wszystkim tym dziękujemy którzy współorganizowali to wydarzenie i za obecność , która potwierdziła sens organizowania tego wydarzenia.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: