Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Sportowy Sierpień na Orliku
data publikacji: 16.sie.2018

  Sportowy Sierpień na Orliku w Liniewie rozpoczął się w niedzielę 5 turniejem piłki nożnej o Puchar Orlika fundowany przez Wójta Gminy Liniewo p. Mirosława Warczaka. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn z powiatu kościerskiego :” Alco Team” Nowa Karczma, OSP Grabowo, „Hugo” Kościerzyna,  „ Klapki Mojżesza”  oraz „Orlik Liniewo”. Każda z drużyn podczas pierwszego z dwóch turniejów rozegrała po dwa spotkania. Na czele po pierwszej edycji znajduje się drużyna OSP Grabowo z 6 punktami, na drugim miejscu z 4 punktami jest drużyna „Klapki Mojżesza”, trzecie miejsce należy do „Orlika Liniewo” który zgromadził  2 punkty, czwarty „Alco Team” z 1 punktem. W rywalizacji o najlepszego strzelca turnieju prowadzi zawodnik OSP Grabowo Bartosz Bida z 6 bramkami, drugi jest zawodnika Orlika Liniewo Radosław Stolc z 4 bramkami. Dokończenie rozgrywek o Puchar Orlika już w najbliższą niedzielę tj. 15 sierpnia od godziny 16.30. Zapraszamy !

Oto wyniki wszystkich spotkań: OSP- Hugo 8:2,Orlik-Klapki 5:5, Klapki-Hugo 4:3, Alco Team-Orlik 5:5, Alco Team- Osp Grabowo 0:6.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: