Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Piknik dla wszystkich członkiń kół gospodyń wiejskich z naszej gminy
data publikacji: 27.sie.2018

23 sierpnia w czwartek w Wysinie odbył się piknik dla wszystkich członkiń kół gospodyń wiejskich z naszej gminy. Od samego początku była wspaniała atmosfera i dobre humory. To już po raz trzeci panie spotykają się na wspólnym grillu nie tylko po to by się odstresować i oderwać od codzienności , ale również po to by porozmawiać o wspólnych planach dotyczących działalności kół w gminie. Wspólna biesiada przy dobrej akordeonowej muzyce Bartłomieja i Eliasza mogła trwać bez końca. Odwiedził nas również Wójt Gminy, który wsparł Panie dobrym słowem oraz podziękował za dotychczasową współpracę. Trzeba koniecznie wspomnieć o cateringu , który został przygotowany przez Panią Urszulę Potrykus i jej współpracowniczki . Dla nas najważniejsze, że dopisała pogoda i wszyscy dobrze ze sobą spędziliśmy popołudnie.
GOKSiR jako organizator spotkania serdecznie dziękuje Radzie Sołeckiej oraz Paniom z zarządu KGW Wysin za gościnność i wielkie serce, Paniom przewodniczącym i członkiniom za wieloletnią współpracę, a Eliaszowi Potrykus i Bartłomiejowi Fredzie za biesiadną muzykę, która była „wisienka na torcie”. Oby więcej takich spotkań.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: