Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Ocean Park w Władysławowie
data publikacji: 03.lip.2019

Jak co roku w miesiącu czerwcu czyli 29.06.2019r. pojechaliśmy na wycieczkę zorganizowaną przez GOKSiR i gminę rodzinną. Tym razem wyjazd był do Ocean Park w Władysławowie.

Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym Ocean Park zaoferował niezapomnianą zabawę na olbrzymim, bezpłatnym placu zabaw.

Nowością w parku jest możliwość spotkania egzotycznych ptaków w papugarni oraz okazja  by poczuć się jak na rajdzie Dakar na torze modeli sterowanych RC.

 

 

Spacerowanie tuż obok rekinów, orek czy wielorybów . Zajrzeć tam warto nie tylko, by spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1, w tym z największym na świecie 34-metrowym płetwalem błękitnym, ale również, by dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. Na przybywających czeka bowiem 20 hektarów ścieżek pełnych atrakcji: wodospad, żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, miniplaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, ogniska i wiele innych. Popluskaliśmy się także  w morzu. 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: