Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Piknik- zakończenia lata
data publikacji: 26.sie.2019

W czwartek 22 sierpnia , już po raz kolejny odbył się w naszej gminie piknik- zakończenia lata, tym razem połączyliśmy KGW Gminy Liniewo oraz wszystkich członków Klubów Seniora. Tegoroczna impreza odbyła się w Bukowym Lesie na świeżym powietrzu. Wspólny grill i kawa to dobra okazja , by się zintegrować i nawiązać nowe kontakty. Mogliśmy wspólnie pośpiewać , razem się pobawić , a to dzięki Eliaszowi i Krzysiowi , którzy uświetnili nasze spotkanie muzyką biesiadną. Jako gminna rodzinna , zależy nam na tym, aby przebywać ze sobą jak najczęściej i jak najwięcej.
Bardzo serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy, przewodniczącemu, oraz pani Skarbnik za obecność i wsparcie oraz pomoc w organizacji pikniku , gospodarzom z restauracji Bukowy Las za gościnność oraz pyszny poczęstunek, a naszym wszystkim gościom , którzy wzięli udział w imprezie dziękujemy za wspaniała wspólną zabawę.

 

 

    

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: