Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Druga edycja internetowych spotkań „e-seciowanie”
data publikacji: 08.gru.2020

Ostatnie miejsca na szkolenia dla właścicieli gospodarstw rolnych w województwie pomorskim. Rusza druga edycja internetowych spotkań „e-seciowanie” po tym, jak pierwsza zakończyła się absolutnym sukcesem!

Posiadasz gospodarstwo rolne lub spożywcze i szukasz możliwości rozwoju?

Chcesz wykorzystać ogromny potencjał Polskiego Rolnictwa? Innowacyjność jest kluczem.

Zyskaj nawet do 5 500 000 złotych dofinansowania!

 

Zapisz się na bezpłatny cykl szkoleń online organizowanych przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, które rozpoczynają się już 15.12.2020 o godzinie 10.

Uczestnicz w cyklu spotkań, a poznasz wielu specjalistów z różnych branż, którzy doradzą Ci w zakresie inwestycji, kierunku rozwoju, zwiększenia dochodów oraz opowiedzą o potrzebach współczesnego Konsumenta na rynku spożywczym.

 

Nie zatrzymuj się w miejscu! Po spotkaniu wprowadzającym dołączysz do grupy, wraz z którą będziesz tworzył potencjalne innowacje w rejonie Twojego agrobiznesu. Odkryjesz swoją kreatywną duszę, nauczysz się pracować w grupie online.

Wielu specjalistów z różnych dziedzin nie tylko Cię ukierunkuje, ale również pomoże spełnić cele związane z rozwojem Twojego gospodarstwa rolnego.

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś, ponieważ miejsc ubywa z każdym dniem:

https://live.evenea.com/596-401-062/x/Ouw0Y3RL

 

Wszystko, czego potrzebujesz do uczestnictwa w spotkaniach, to komputer lub laptop z dostępem do Internetu oraz godzina czasu na spotkanie – tylko tyle!

 

 

Postaw na rozwój oraz innowacyjność i zyskaj nawet 5 500 000 złotych na realizację planu Twojej grupy!

Więcej informacji: https://sieciowanie.podr.pl/

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: