Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie wigilijne z mieszkańcami w Wysinie i Iłownicy
data publikacji: 22.gru.2014

Tradycyjnie od wielu lat Seniorzy z naszej gminy spotykają się w swoich salach wiejskich , aby złożyć sobie życzenia , wspólnie ze sobą spędzić czas , porozmawiać o codziennych sprawach i pośpiewać kolędy.

W tym roku w Wysinie spotkali się mieszkańcy Wysina i Chróstów Wysińskich , a po raz pierwszy w Sali w Iłownicy mieszkańcy Iłownicy i Starego Wieca. Władze Gminy w osobach Pana Wójta , Przewodniczącego Rady oraz Pani Dyrektor GPOPS i Pani Skarbnik Gminy Liniewo byli pod ogromnym wrażeniem przygotowań jakie włożyły Panie i Rady Sołeckie w te uroczystości. Sale były udekorowane tak świątecznie , że mimo pogody , która niekoniecznie wprowadza nas w nastrój świątecznyJ robiły ogromne wrażenie .

Seniorzy przełamali się wspólnie z gośćmi opłatkiem , odbyły się występy artystyczne przygotowane przez dzieci i młodzież z domu kultury z Liniewa, przy wspólnym posiłku każdy mógł ze sobą porozmawiać i powspominać wiele minionych chwil z poprzednich lat.

Wszystkim osobom , które włączyły się w przygotowanie tych wyjątkowych spotkań serdecznie dziękujemy , sponsorom jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie , a władzom za wieloletnią kontynuację.

Życzymy Wszystkim na Nowy Rok – Zdrowia , wzajemnej życzliwości , zgody na co dzień oraz każdego dnia radości i zadowolenia.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: