Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
”Gramy, śpiewamy i tańczymy dla Mamy i Taty”
data publikacji: 19.sty.2015

„Talent jest jak kawałek szlachetnego,

 ale surowego metalu,

dopiero pilna praca go obroni

i wartość mu wielką nadaję”

Stanisław Staszica

Dzieci oraz młodzież, która systematycznie przychodzi na zajęcia, po pewnym czasie i aktywnym treningu stają się coraz pewniejsi, rozwijają swoje umiejętności pod okiem instruktorów z Domu Kultury.

18 stycznia 2015r.w sali widowiskowej odbył się występ pn.”Gramy, śpiewamy i tańczymy dla Mamy i Taty” dla najwspanialszej , najbardziej wyrozumiałej i wdzięcznej publiczności – rodziny. Każdy z niecierpliwością czekał, aż zobaczy swoją ”perełkę” w czasie występu. Gdy rozpoczęła się część artystyczna można było zauważyć łzy szczęścia oraz dumę każdego z zaproszonych gości. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa oraz wielkie brawa skierowane do dzieci, które w 120%.    wykorzystują swoje talenty Dziękujemy również pani Reginie Domagała za upieczenie słodkich poczęstunków.

Zapraszamy już teraz cała młodzież  oraz dzieci z Gminy Liniewo na Ferie Zimowe organizowanie w Bibliotece, GOKSiR i CK  w Liniewie.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: