Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
72 świąteczne paczki trafiły do najbardziej potrzebujących
data publikacji: 11.gru.2023

1 grudnia br. zakończyliśmy prowadzoną przez Wójta Gminy Liniewo i Placówki Oświatowe z terenu gminy Liniewo “Pomocną Paczkę”. Celem akcji było zebranie artykułów spożywczych z przeznaczeniem na świąteczne stoły dla najbardziej potrzebujących.

Zbieraniu podlegały wszystkie produkty spożywcze, trwale zapakowane, mające długi termin przydatności do spożycia. Zebrane produkty pozwoliły na przygotowanie 72 świątecznych paczek, które dzięki pomocy Szkół, pracowników Referatu Gospodarki Komunalnej i Rozwoju, Sołtysów poszczególnych miejscowości, od dnia 8 grudnia do 11 grudnia, trafiały do osób najbardziej potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. W inicjatywę, poza placówkami oświatowymi, zaangażowali się również przedsiębiorcy i indywidualni ludzie dobrej woli. Na konto SKO Liniewo wpłynęło 7 tyś złotych, lokalne firmy przekazały artykuły spożywcze opiewające na kwotę ok. 5 tyś złotych, za co z całego serca dziękujemy.

Do wszystkich zaangażowanych w zbiórkę kierujemy szczególne słowa uznania i wdzięczności za okazaną pomoc oraz za umożliwienie przeprowadzenia akcji. Serdeczne podziękowania kierujemy także do niezawodnych darczyńców, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do akcji.

Dziękując za okazaną hojność i owocną współpracę życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: