Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień kobiet w Lubieszynie
data publikacji: 12.mar.2015

Dnia 8 marca 2015 r. w niedzielę Rady Sołeckie w Lubieszynie i Lubieszynku zorganizowały swoim mieszkankom spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku  z okazji ich święta.

Ten dzień był pełen miłych atrakcji. Panowie przy akordeonie śpiewali dla swoich gości.

Oczywiście panie włączyły się do wspólnego śpiewania i rozbawione w dobrych humorach delektowały się każdą chwilą spędzoną w sali OSP w Lubieszynie.

Jest to kolejne spotkanie , które organizują sobie sołectwa w naszej gminie. Bardzo dziękujemy organizatorom za pomysł i dobre chęci skierowane w stronę naszych kobiet.

Cieszymy się , że mieszkańcy z naszej gminy uczestniczą w tych wspólnych uroczystościach , które prowadzą do wzajemnej integracji i wspólnego działania na swoim terytorium.

Już dzisiaj mieszkańcy i strażacy z Lubieszyna serdecznie zapraszają 2 maja w niedzielę na uroczystość z okazji DNIA STRAŻAKA , która odbędzie się przy OSP w Lubieszynie o godz. 14.00 – tam również czeka wiele atrakcji ZAPRASZAMY.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: