Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Dziecka w Iłownicy
data publikacji: 11.cze.2015

W niedzielę 7 czerwca odbył się piękny dzień dla dzieci z Iłownicy i okolic . Z inicjatywy Rady Sołeckiej                 w Iłownicy na czele z sołtysem ,dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich rodziców z sołectwa udało się uszczęśliwić nasze pociechy , którym zapewniono mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

Dzieci tryskały radością. Animatorzy ze Starogardu Gdańskiego serwowali super –konkursy, w których można było zdobywać nagrody rzeczowe i słodkości. Kucyk i koniki przewoziły najmłodszych. Wielkim powodzeniem cieszyła się atrakcja –przejażdżki bryczką po okolicy. Zainteresowani mogli

osobiście podejść do wozu policyjnego i zobaczyć jak wygląda auto od środkaJ ( bardzo serdecznie dziękujemy Panom Policjantom , że tego dnia znaleźli dla naszych dzieci trochę czasu i uświetnili nasz piknik). Wszyscy uczestnicy naszej imprezy mogli posilić się pyszna kiełbaską, a na deser dzieci otrzymały lody.
Pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za obecność w ten ważny dla naszych dzieci  dzień , za zaangażowanie się wszystkim rodzicom , a D.J Piotrkowi za piękne melodie, które wprowadzały uczestników naszego festynu  w wspaniały nastrójJ

m przez dzieci był poczęstunek kawa i herbatka przy pysznym cieście. Impreza minęła w miłej atmosferze.

Organizator, Monika Kozłowska dziękuję wszystkim za wsparcie w organizacji tej imprezy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: