Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Sierpniowy Festyn Sportowy w Liniewie
data publikacji: 18.sie.2015

Sierpniowy Festyn Sportowy w Liniewie za nami. 16 sierpnia na boisku Orlik w Liniewie spotkali się już po raz kolejni amatorzy zdrowia, rywalizacji sportowej oraz dobrej zabawy. Na początku festynu nastąpiło losowanie drużyn w trzech kategoriach rozgrywek, turnieju oldbojów w piłce nożnej, turnieju tenisa ziemnego oraz siatkówki plażowej, po którym rozpoczęła się rywalizacja sportowa na naszych orlikowych arenach. Dopisała pogoda, dopisało zdrowie i siły zawodnikom biorącym w zawodach. W przerwach pomiędzy kolejnymi spotkaniami na boiskach mieli również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych wszyscy obecni na obiekcie widzowie. Przygotowano dla nich konkursy w żonglerce piłką, strzelaniu na celność „Turbo kozak”, rzutach osobistych. Rywalizacja w tych konkurencjach była nie mniejsza niż w zawodach rozgrywanych na boiskach. W rozgrywkach drużynowych wyniki rywalizacji wyglądały następująco: w turnieju siatkówki plażowej pierwsze miejsce zajęła drużyna „Liniewo” przed zespołem „Bezimienni”, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna „Radki”. W wyczerpujących rozgrywkach tenisa ziemnego po zażartej walce na pierwszym miejscu znalazł się Pan Janusz Chmurzyński zaraz za nim Kacper Jakusz a na trzecim miejscu pan Jerzy Głowacki. W rywalizacji w Turnieju Oldbojów pierwsze miejsce otrzymała drużyna „Hades” pod dowództwem p. Andrzeja Zigert, srebrną drużyną okazała się drużyna „BR- ZA Kościerzyna”  kierowana przez  p. Arka Brezy a brązowe medale przypadły   w udziale zawodnikom „ Oldboys Liniewo” którego kapitanem jest p. Gerard Pobłocki.

    Drodzy oldboje, siatkarze i tenisiści -GRATULACJE!.

 

 

Zapraszamy za rok, niech będzie nas więcej, niech będzie nam lepiej i niech sprzyja nam fortuna nie tylko na arenach sportowych

– ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: