Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Aktywny system komunikacji BLISKO
data publikacji: 19.sty.2021

Od dnia 18 stycznia 2021 roku Mieszkańcy Gminy Liniewo będą mogli korzystać z aktywnego systemu komunikacji poprzez aplikację BLISKO. Mobilny system powiadamiania sprawdza się od wielu lat w kilkuset miastach i gminach w Polsce. Jego podstawową rolą ma być przesyłanie pilnych komunikatów poprawiających bezpieczeństwo i komfort życia naszych mieszkańców np. powiadomienia o sprawach komunalnych, podatkowych, rolnych, oświatowych, blokadach dróg i zmianach w ruchu drogowym, o niebezpiecznych stanach pogodowych czy o utrudnieniach wynikających z lokalnej awarii np. wodnokanalizacyjnej. System będzie dodatkowo wykorzystywany do informowania o imprezach kulturalno – rozrywkowych i innych aktualnościach, tak aby każdy zarejestrowany mieszkaniec był na bieżąco poinformowany w sprawach z bieżącego życia gminy.

O tym jak pobrać aplikację i dopisać się  w ramach dowolnej miejscowości Gminy, można zobaczyć w filmiku pod tym adresem.

System jest bezpłatny dla Mieszkańca, nie wymaga podawania żadnych danych osobowych, nie zawiera reklam oraz komunikatów o charakterze komercyjnym.

Użytkownik nie musi nieustannie sprawdzać czy są nowe komunikaty, aplikacja BLISKO na bieżąco informuje o otrzymaniu wiadomości (podobnie jak SMS). Dodatkowo każda wiadomość może być rozbudowana o załącznik w postaci grafiki, pliku pdf czy oznaczenia miejsca zdarzenia na mapie.

Równolegle do aplikacji powiadomienia mogą być przesyłane również drogą mailową (tu wymagane podanie adresu e-mail w formularzu rejestracji on-line).

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do rejestracji !

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: