Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
ANDRZEJEK CZAS WRÓŻB Nalewajcie wosku na wodę Ujrzyjcie swoją przygodę…
data publikacji: 26.lis.2018

Wieczór Andrzejkowy obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w naszej gminie, odbył się w sobotę 24 listopada (w przyszłym tygodniu odbędą się andrzejki dla dorosłych).
Wiele osób w sobotnie popołudnie odwiedziło progi Domu Kultury. Niespodziankom, wróżbom, magii i dobrej zabawie, nie było końca. Wieczorek inny niż zwykle. Przygotowane atrakcje to strzał w dziesiątkę. Wspaniały Magik czarował cuda, na twarzach naszych milusińskich pojawiało się zaskoczenie. Kolorowe buzie zostały uwiecznione na fotografiach, Pani Agnieszka i Pani Aneta spełniały marzenia naszych gości i na życzenie zamieniały nasze dzieci w bajkowe postaci. Mnóstwo wróżb przepowiadały na zmianę wróżka Natalia i Wróżka Weronika. Oczywiście nie mogło zabraknąć wosku, który lał się przez dziurkę od klucza, Pani Honorata przepowiadała przyszłość. Te wszystkie cuda uwieczniliśmy na pamiątkowych zdjęciach, które były wykonywane na specjalnej ściance wykonanej dla naszych artystów. Zdjęcia robiła pani Lucyna. Już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszamy w trzecim tygodniu grudnia po odbiór pamiątkowych fotografii z naszej wspólnej zabawy. Jedno jest pewne było magicznie i czarująco.
Serdecznie zapraszamy 2 grudnia na godz. 15.00 na spotkanie z Świętym Mikołajem, będzie mnóstwo atrakcji i wspaniałej zabawy.

Organizatorzy: GOKSiR oraz Biblioteka Publiczna w Liniewie

Dziękujemy za współpracę Weronice, Pani Anecie i Pani Irence:)

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: