Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Andrzejki Gminne KGW w Liniewie
data publikacji: 27.lis.2014

Jak mówi stare, polskie przysłowie „Na świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja”. Co prawda w gronie pań nie było dużo panien na wydaniu, gdyż prawie wszystkie mają już swoje rodziny, ale popularne „Andrzejki” od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Wróżb nie było, ale okazja do integracji członkiń koła i nie tylko członkiń, gdyż na to spotkanie byli zaproszeni goście w osobach wójta gminy Liniewo Mirosława Warczaka,  Hanna Latoszewska dyr. banku spółdzielczego oddział w Skarszewach, pan Piotr Chałuszczak Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Organizacji i Kółek Rolniczych,             

p. Joannę Mękal , p. Ewę Szuta i oczywiście przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Liniewo wraz z członkiniami.

GOKSiR w Liniewie przygotował występy artystyczne dzieci z sekcji : Wenus i Tęcza, Junior Cheerleader, Flash Dance oraz Magness. Każdy z zachwytem oglądał oraz nagradzał dzieci wielkimi brawami za wspaniałą pracę i cudowny show .

Czwartkowe spotkanie przyniosło wszystkim dużo radości i poprawiły humor na długi czas. W miłej atmosferze panie doskonale się bawiły. Na koniec należy zauważyć, że niezastąpione członkinie z gminnych KGW tryskają energią i zarażają pozytywnym działaniem naszą społeczność przynosząc dumę i chwałę swojemu regionowi.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: