Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Andrzejki w Głodowie
data publikacji: 27.lis.2019

Tylko raz w roku pozornie zwykły wieczór zmienia się w zaczarowaną noc. Andrzejki bo o nich mowa , są bardzo dobrą okazją nie tylko do zabawy , ale także do kultywowania tradycji ludowych . Dlatego właśnie 26 listopada br. W Sali wiejskiej w Głodowie odbyła się zabawa andrzejkowa dla członków Klubu Seniora .

 

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem na wspólną biesiadę przybyło prawie 40 osób.Do tańca grał Piotr Potrykus wraz z Adamem Sosnowskim , którzy są mieszkańcami Głodowa i bardzo chętnie uczestniczą w takich wydarzeniach szczególne podziękowania składamy panu Adamowi Sosnowskiemu który po raz kolejny zagrał charytatywnie dla naszych mieszkańców z Gminy Liniewo. Oczywiście nie mogło obyć się bez wspólnego posiłku , który jest dopełnieniem dobrej biesiady. Jak zwykle seniorzy z okolic Głodowa bawili się znakomicie, w wesołej, pełnej klasy atmosferze. Bardzo serdecznie pozdrawiamy wszystkich i już czekamy na kolejne spotkanie , które odbędzie się 17 grudnia.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: