Wizyta kl. „0” w liniewskiej Bibliotece Publicznej
Dziś nasza biblioteka tętniła dziecięcą energią i radością – odwiedziła nas klasa „O” na swojej pierwszej bibliotecznej przygodzie. Na początek uczniowie zostali zapoznani z biblioteką i zasadami korzystania z książek – dzieci dowiedziały się, jak wypożyczać, szanować książki i dlaczego warto często tu wracać….
