W poniedziałek w drugim tygodniu ferii zimowych Domu Kultury w odbyły się warsztaty plastyczne z Panią Anetą
Cele warsztatów: · – rozwój kreatywności oraz sprawności manualnej uczestników · –poznanie nowych technik związanych z użyciem przedmiotów codziennych i przeznaczonych do recyklingu · –tworzenie prac plastycznych z wykorzystaniem określonego motywu
