GOSPODARKA ODPADAMI W PRZEDEDNIU ROZPOCZĘCIA FUNKCJONOWANIA NOWEGO SYSTEMU.
Uchwalona przez Sejm znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wprowadziła zasadnicze zmiany w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi. Dotychczas obowiązek zorganizowania odbierania odpadów należał do właścicieli nieruchomości. Obecnie w imieniu Gminy powołany został Związek Gmin „Wierzyca”, który przejmie obowiązki w zakresie zagospodarowania…
