Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dobiegła końca VI kadencja liniewskiego samorządu
data publikacji: 19.lis.2014

Na ostatniej sesji 18 listopada br. w sali GOSiR w Liniewie odbyła się uroczystość symbolicznego zakończenia VI kadencji Rady Gminy w Liniewie.  Wydarzeniu towarzyszyło  wiele podziękowań za współpracę.  W trakcie ostatniej sesji Przewodniczący Rady Gminy w Liniewie – Wiesław Szarmach wspólnie z Wójtem Gminy Liniewo – Mirosławem Warczakiem wręczyli pamiątkowe listy gratulacyjne  wszystkim Radnym kadencji 2010-2014, tj.:

Bałachowski Jerzy
Bela Zdzisław
Borkowski Tadeusz
Burek Stanisław
Czapiewski Jerzy
Karczyński Bogdan
Knitter Benedykt
Kruszyński Ryszard
Łankowski Marcin
Michnowski Grzegorz
Prądziński Wojciech
Rekowski Zbigniew
Rudnicka Łucja
Szarmach Wiesław – Przewodniczący Rady
Zabrocki Sławomir

Na zakończenie VI kadencji drobne upominki otrzymali także sołtysi Gminy Liniewo.

Życzymy wszystkim obecnym i przyszłym Radnym wiele siły, uporu i konsekwencji w kontynuowaniu dzieła służącemu rozwojowi naszej małej ojczyzny.

Podziękowania za współpracę, zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności oraz za godne i rzetelne sprawowanie swojej funkcji złożono Wójtowi Gminy Panu Mirosławowi Warczakowi, Pani Skarbnik – Danucie Skuza i Sekretarzowi Gminy Panu Jackowi Sosnowskiemu.

Kończąc tę ostatnią w VI kadencji sesję zabrał głos Wójt Gminy Mirosław Warczak. Przedstawił dokonania i osiągnięcia, podziękował za dobrą współpracę z Radą i na zakończenie posumował wszystko w następujących słowach: „Pragnę także dodać, że jako Radni i jako Wójt Gminy jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy i zrobiliśmy, ale także za to, czego nie robimy i nie zrobiliśmy. Taka pamięć pomaga, aby skupić się na intensywnej pracy i wysiłku dla dobra naszej Gminy i jej mieszkańców.”

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: