Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dotacja dla Biblioteki ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025
data publikacji: 29.paź.2021

Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Liniewie z Filią w Wysinie otrzymała dotację w kwocie 7 000 zł, którą dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Dzięki dofinansowaniu na nasze regały biblioteczne trafi bardzo duża liczna nowości wydawniczych. Nie zabraknie literatury pięknej, reportaży, fantastyki i czegoś dla młodszych czytelników. Pragniemy aby nasza BIBLIOTEKA była dla Was i przez Was tworzona. Dlatego prosimy o przesyłanie do nas propozycji czytelniczych.

Środki uzyskano w ramach zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-bookówi/lub audiobooków  i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: