Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Drugie spotkanie przedświąteczne za nami
data publikacji: 09.lis.2023

W dniu 8 listopada, odbyło się kolejne spotkanie przedświąteczne Seniorów, tym razem z Wysina i Chróstów Wysińskich.

Wspaniałe grono mieszkańców obu sołectw powitali: Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak wraz z Dyrektor Domu Kultury Lucyną Piwowarczyk.

Na sali obecni byli również: sołtysi Ewa Zielińska i Szymon Aszyk, Ksiądz Proboszcz Arkadiusz Ćwikliński, Skarbnik Gminy Liniewo Alicja Koprek, Dyrektor GOPS w Liniewie Bożena Wardyn oraz Radni.

Tradycyjnie złożono życzenia wszystkim zgromadzonym. Wójt Mirosław Warczak wraz z Sołtys Ewą Zielińską złożyli specjalne życzenia 99-letniemu Panu Józefowi Ciecholewskiemu, obecnemu na spotkaniu, gdyż jest najstarszym mieszkańcem Wysina jak również najstarszym mężczyzną w całej gminie. Do życzeń dołączył się Radny Sławomir Zabrocki w imieniu własnym, jak i nieobecnego na spotkaniu z przyczyn zawodowych, Przewodniczącego Rady Gminy Liniewo Adama Sosnowskiego.

Następnie odbyła się część artystyczna, podczas której wystąpiły Panie z KGW Wysin oraz Katarzyna Herman i Konrad Bronk z sekcji wokalnej Domu Kultury w Liniewie.

Dziękujemy serdecznie organizatorom, współorganizatorom oraz wszystkim, którzy współfinansowali to spotkanie w szczególności Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Liniewie oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: