Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Druhowie z Liniewa najlepsi w gminnych zawodach pożarniczych
data publikacji: 07.cze.2016


zawody pożarniczeW sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym w sobotę 04.06.2016  na stadionie w Wysinie rywalizowali strażacy z terenu gminy Liniewo. Najlepsi okazali się druhowie z jednostki OSP Liniewo. Zarówno w sztafecie, jak i ćwiczeniu bojowym zajęli pierwsze miejsce. W efekcie do nich powędrował puchar zwycięzców w klasyfikacji generalnej zawodów.

Zawody współfinansowane ze środków Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w ramach projektu „Imprezy edukacyjno – sportowo – kulturalne w Liniewie”.

Na stadionie w Wysinie rozegrano zawody sportowo – pożarnicze gminy Liniewo. O główne trofeum rywalizowali strażacy z czterech jednostek OSP oraz młodzieżowe drużyny pożarnicze.

Drużyny zmierzyły się w sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym. W obu konkurencjach równych sobie nie mieli strażacy z Liniewa.

Sporo emocji dostarczyły też rozgrywki młodzieżowych drużyn pożarniczych. W rywalizacji drużyn męskich triumfowało MDP Lubieszyn, zaś wśród drużyn żeńskich zwyciężyły druhny z Wysina.

Wyniki Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych:
Drużyny OSP:
1. miejsce – OSP Liniewo
2. miejsce – OSP Wysin
3. miejsce – OSP Głodowo
4. miejsce – OSP Lubieszyn

Dziewczęce Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:
1. miejsce – MDP Wysin
2. miejsce – MDP Głodowo
3. miejsce – MDP Liniewo

Chłopięce Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:
1. miejsce – MDP Lubieszyn
2. miejsce – MDP Głodowo
3. miejsce – MDP Wysin
4. miejsce – MDP Liniewo


DSCN2754DSCN2751DSCN2747DSCN2723DSCN2711DSCN2705DSCN2688DSCN2684


Powiązane zdjęcia:

Kontakt: