Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzieci i młodzież z terenu Wysina i okolic nie mogły się nudzić podczas ferii zimowych.
data publikacji: 28.lut.2013

 

Zarząd OSP , oraz KGW w Wysinie wspólnie przygotowali w świetlicy strażackiej w czasie ferii moc atrakcji dla naszych milusińskich.

Program powstał z myślą o dzieciach i młodzieży z naszego terenu. Odpowiadał potrzebom środowiska lokalnego. Pozwalał poznać własną wartość, uzdolnienia, rozpoznać indywidualne zdolności, talenty i mocne strony każdego uczestnika, wspierał w rozumieniu i przeżywaniu pozytywnych emocji oraz pomagał w kształtowaniu pożądanych postaw społecznych. Aktywny wypoczynek poprzez zajęcia prowadzone w zdrowych i bezpiecznych warunkach wpływał pozytywnie na dobre samopoczucie uczestników.
Tegoroczne ferie dla dzieci i młodzieży z terenu Wysina i okolic  minęły w sposób interesujący i pełen atrakcji. Zajęcia były  prowadzone przez członkinie KGW z Wysina oraz żeńskie drużyny OSP w Wysinie, które  cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywały się w godz. 10:00-13:00. Uczestnicy spędzali wolny czas w zorganizowany sposób.

W programie naszych ferii znalazły się takie atrakcje jak:

 

 

 

– Turniej tenisa stołowego w 3-ech kategoriach wiekowych dla szkół podstawowych, gimnazjum i młodzieży powyżej 16-stu lat,-ćwiczenia na atlasie,- przejażdżki wozem strażackim, gry i wspólne zabawy….

Oczywiście dla najlepszych czekały nagrody.

 

A wśród uczestników nagrodzeni w turnieju tenisa stołowego zostali:

Szkoła Podstawowa

I m. Michał Kolański

II m. Gracjan Kroll

III m. Oskar Wojciechowski

Gimnazjaliści

I m. Mariusz Wendt

II m. Patryk Wojciechowski

III m. Krystian Kobiela

 

Dziewczęta Gimnazjum

I m. Zofia Kolańska

II m. Nikola Godlewska

III m. Paulina Jażdżwska

 

Kategoria powyżej 16- lat

I m. Kamil Potrykus

II m. Wojciech Janusz

III Tymoteusz Posański

 

Wszystkim uczestnikom ferii dopisywał dobry humor. Czas spędzony wspólnie z rówieśnikami pozostanie na długo w pamięci dzieci i młodzieży. O tym, jak świetnie bawili się wszyscy świadczą zdjęcia, które będą pamiątką na wiele lat.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: