Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pełna wzruszeń i radości
data publikacji: 10.lut.2023

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku. W tych dniach dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Klasa „0”i przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Liniewie, z lekkim opóźnieniem, 10 lutego br. zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji tego wyjątkowego święta, która odbyła się w GOKSiR w Liniewie.

Maluszki od samego przekroczenia progu liniewskiego Domu Kultury z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na tą uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Ci ze wzruszeniem przyglądali się scenkom przedstawianym przez przedszkolaków. Był też czas na słodki poczęstunek, o który zatroszczyły się mamy, za co serdecznie dziękujemy. 

To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Zaproszenie na uroczystość przyjął Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak, który  w tym miejscu pragnie podziękować wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, życząc jednocześnie dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: