Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Babci i Dziadka w Liniewie
data publikacji: 25.sty.2019

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym mroźnych i wietrznych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. 25 stycznia 2019 roku w Domu Kultury w Liniewie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji tego święta. Nasi najmłodsi milusińscy zaprosili swoich dziadków na uroczyste obchody tego święta . Ta tradycja na stałe wpisała się w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Nasi mali artyści wystąpili na scenie z  pięknym  program artystycznym przygotowanym przez swoje Panie nauczycielki i opiekunki. W większości były to wzruszające wiersze, tańce i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie ze świętem. Wszyscy przybyli byli wzruszeni i pod wielkim wrażeniem. Występy przedszkolaków były wyjątkowe, momentami sentymentalne, ale też i z humorem. Bardzo serdecznie dziękujemy za te piękne chwile, szczególnie Paniom które włożyły ogrom pracy w tą piękną uroczystość. Podziękowania kierujemy przede wszystkim do naszych małych artystów – to oni sprawili, że ten dzień był magiczny. Wszystkim naszym gościom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, rodzicom przedszkolaków dziękujemy za pomoc w organizacji, a dyrektorowi za wsparcie  i obecność.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: