Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Babci i Dziadka
data publikacji: 23.sty.2017

10W dniu 13 stycznia o godzinie 10.00 w Sali Widowiskowej GOKSiR w Liniewie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola „Wesołe Promyczki” również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na ten uroczysty dzień przybyli również: Dyrektor ZO w Liniewie Zbigniew Werczyński oraz Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak. Obaj Panowie złożyli przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i pociechy z wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny i zatańczyły razem z wszystkimi zgromadzonymi słynny taniec „kaczuszki” a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po występach zaproszeni goście, dziadkowie i dzieci zostali zaproszeni na przygotowany słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
Organizatorami Dnia Babci i Dziadka były panie opiekunki z przedszkola „Wesołe Promyczki”

l

l

1 15 14 13 12 11 10 8 7 6 5 4 3 2

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: