Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Dziecka w Liniewie
data publikacji: 05.cze.2013

W ostatnią niedzielę ( 02 czerwca 2013 r ) GOKSiR w Liniewie zorganizował Gminny Dzień Dziecka przy współpracy z Radą Sołecką w Liniewie oraz Komisją ds. Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych
Impreza odbyła się na boisku sportowym ,, ORLIK”

Na dzieciaki czkało wiele atrakcji. Nasi uczestnicy festynu korzystali z zamków dmuchanych , były przejażdżki bryczką, dzieci skakały na trampolinie, mogły pobawić się w samochodach strażackich, dla wszystkich były pyszne lody i słodkie murzynki… , najwięcej atrakcji przyniósł naszym milusińskim bąbel i mucha – to aktorzy z teatru ze starej wozowni z Gdańska, którzy bawili się z wszystkimi 3 godziny , obdarowywując nas słodyczami , nagrodami rzeczowymi , wprowadzając nas w dobry humor.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować młodzieży z naszej gminy ,, GŁOS MŁODZIEŻY” za współpracę i przeprowadzenie kilku konkursów dla najmłodszych, jest to miły gest ze strony naszych kolegów i koleżanek ,że chętnie włączają się do współpracy na rzecz innych.

Aktorzy z Krakowa z teatru ,, ART.-RE” wystąpili dla dzieci z przedstawieniem ,, Zaczarowany Młynek” – historia ta uczy , że w życiu warto być dobrym i dzielić się z innymi nawet wtedy , gdy niewiele się ma. Ten barwny i interaktywny spektakl zachwycił niejednego małego widza.

Mamy nadzieje, że przygotowany przez nas piknik podobał się dzieciakom,  będą
mile wspominać spędzony dzień z nami. My na pewno zapamiętamy spędzone razem
chwile  na bardzo długo, już dzisiaj zapraszamy na noc świętojańską , która odbędzie się 23 czerwca na placu zabaw przy przedszkolu.

Cała impreza nie odbyła by się bez naszych wieloletnich sponsorów na których zawsze możemy liczyć, którym bardzo serdecznie dziękujemy.

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do Wójta Gminy , radnych oraz sołtysa , którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Liniewo na festyny w sezonie letnim 2013.

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: