Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
 Dzień dziecka w Liniewie
data publikacji: 29.maj.2017

 Dzień Dziecka to jedyny dzień w roku gdzie wszyscy czujemy się jak dzieci. Dnia 28 maja b.r GOKSiR w Liniewie, jak co roku zorganizował dla dzieci z Gminy Liniewo festyn z okazji Dnia Dziecka na Placu Zabaw w Liniewie. Każde dziecko, miało możliwość uczestnictwa  w konkursach, zabawach, tańcach i śpiewach, prowadzonych przez grupę animatorów „Forty Degrees ” Krzysztof Gdaniec .

 

 

 

Zamki dmuchane, konkursy z nagrodami, lody ufundowane przez Sołtysa, z Liniewa pana Henryka Miotk, wata cukrowa, popcorn, przejażdżka wozem strażackim, malowanie twarzy , chodzące maskotki częstujące słodkościami-to wszystko było przygotowane dla naszych pociech. Tradycyjnie wystąpiły dziewczęta z sekcji wokalno –tanecznych z GOKSiR . Odwiedził nas również Wójt Gminy Pan Mirosław Warczak do których skierował wiele miłych słów oraz życzeń. Bardzo nas cieszy, że tyle osób odpowiedziało na nasze zaproszenie, że chętnie dzieci korzystały z naszych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Cieszymy się , że impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji. Widząc zadowolenie oraz uśmiechy na twarzach naszych dzieci z przyjemnością organizujemy takie dni.

Dzień Dziecka dofinansowany z projektu PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe  i Gazownictwo SA

                                         

 k

k

Z pozdrowieniami Pracownicy Domu Kultury

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: