Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Dziecka w Liniewie
data publikacji: 03.cze.2019

2 czerwca, w godzinach popołudniowych, odbył się dzień dziecka na placu zabaw w Liniewie. Od samego początku pozytywna energia towarzyszyła uczestnikom festynu. Dzień Dziecka okazał się wspaniałą zabawą, wszystkim dopisywał dobry humor i ogromna radość.

 

 

 

 

 

Bardzo miłą niespodzianką była obecność na festynie Wójta Gminy Liniewo Mirosława Warczaka. Pan Wójt złożył dzieciom serdeczne życzenia oraz zaprosił na wspaniały piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

Bogata oferta festynu skierowana była nie tylko do dzieci, ale także i do zgromadzonych rodzin uczestniczących w święcie. Była zjeżdżalnia pneumatyczna, zabawy animacyjne, pokaz mega baniek mydlanych, fotobudka, konkursy i quizy z nagrodami, maskotki, a także iluzjonista. Na ochłodę serwowano lody, ależ to była uczta dla ciała i ducha.

Wśród najmłodszych największe emocje wzbudziła przejażdżka wozem strażackim i prawdziwą dużą koparką. Dzięki sympatycznym animatorkom dzieci chętnie brały udział w licznych konkursach, quizach i zabawach.

Podczas imprezy niespodziewanie pojawili się Kubuś Puchatek i Smerf, maskotki rozdawały słodkości wszystkim przybyłym na imprezę.

W czasie pokazu mega baniek mydlanych dzieci również miały okazję spróbować swoich sił, próbowały stworzyć ogromne mydlane cuda – była to dla nich nie lada uciecha. Ci, którzy nie zdążyli „upiększyć się” w domu, mogli stanąć w kolejce do „salonu kosmetycznego” i poprosić o pomalowanie twarzy. Monika zadbała o tych najmłodszych.

Festyn rodzinny był świetną okazją na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji.

Organizatorzy GOKSiR , Biblioteka Publiczna w Liniewie

oraz sołectwa Liniewo i Liniewskie Góry

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: