Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień dziecka w Wysinie
data publikacji: 18.cze.2015

14 czerwca 2015 roku w Wysinie odbył się festyn dla dzieci i mieszkańców Wysina i okolic z okazji Dnia Dziecka. Trzeba przyznać , że impreza była wyjątkowa. Wszyscy wspólnie się bawili, mieli do wyboru tyle atrakcji , że radość gościła przez cały czas podczas festynu. Oczywiści musiały być dmuchane zamki i zjeżdżalnia J to zawsze zachwyca nasze pociechy. Roześmiane buzie zamieniały się w kolorowe zwierzątka , księżniczki , piratów…

Atrakcje i ogromne emocje to spotkanie z Panami Policjantami z Liniewa i przejażdżki wozem strażackim,  wyprawy kucykiem dla najmłodszych były strzałem w dziesiątkę. Podczas konkursów  dzieci otrzymywały nagrody i mnóstwo słodkości , oraz zimne lody.

  Dziękujemy organizatorom za zaangażowanie , za dobre chęci skierowane w stronę wszystkich dzieci, a tym którzy pomogli przy organizacji pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność i życzyć samych radosnych dni J J J

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom tj. PGNiG, Sołtys wraz z Radą Sołecką, Radni, OSP w Wysinie, KGW z Wysina, Bank Spółdzielczy o. Skarszewy, Wójt Gminy Liniewo, Krzysztof Michnowski, Paweł Myszkier, Sebastian Posański.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: