Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Kobiet w Głodowie
data publikacji: 11.mar.2016

DSCF5918Radni Arkadiusz Grabski i Adam Sosnowski wraz z OSP i KGW w Głodowie zorganizowali święto dla Pań z Głodowa, Deki , Mestwinowa oraz Stefanowa. Było wyjątkowo , uroczyście wesoło, muzycznie. Na spotkanie przybył wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak , który  złożył życzenia wszystkim Paniom. Nasi goście otrzymali kwiaty z rąk organizatorów oraz słodkie upominki. Nie zabrakło niespodzianek , które można było wylosować. Oczywiście pyszne ciasta upieczone przez panie z KGW delektowały nasze podniebieniaJ

Na scenie wystąpiła Marta Bielawska wokalistka z GOKSiR z Liniewa – mieszkanka  Głodowa , która zachwyciła swoim pięknym głosem , a warto nadmienić , że Marta w lutym 2016 roku zdobyła I miejsce w konkursie powiatowym w piosence anglojęzycznej.  Przez cały czas trwania imprezy  grupa wokalna Kamila Rymon – Lipińska, DJ Tomasz Rogaczewski i Adam Sosnowski uświetniali spotkanie , śpiewając , grając i wprowadzając przyjemny nastrój. Jesteśmy bardzo zadowoleni , że na zaproszenie nasze odpowiedziało prawie 70 pań , co oznacza , że zapoczątkowaliśmy coroczną uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za zaangażowanie się w tę wspólną uroczystość , a przede wszystkim organizatorom za wspaniały pomysł. Zapraszamy kolejne osoby do współpracy życząc wszystkim jeszcze raz samych pogodnych dni na ten rok.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: