Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
DZIEŃ KOBIET W LINIEWIE
data publikacji: 11.mar.2014

W dniu 6 marca 2014 roku o godz. 17.00 w liniewskim domu kultury  odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły Panie z gminnych kół gospodyń wiejskich, które tego dnia błyszczały wyjątkowo i przez całe spotkanie towarzyszył im wspaniały humor.

Atrakcją tego spotkania była niespodzianka przygotowana przez panie z liniewskiego koła , które zaśpiewały piosenkę o gminie i zatańczyły krakowiaka.

Ten repertuar między innymi przygotowywany jest na powiatowy turniej kół gospodyń wiejski , który odbędzie się 23 marca w Kościerzynie. Koleżanki z kół były bardzo zadowolone i podziwiały odwagę i dobre chęci swoich koleżanek no i przede wszystkim talent artystyczny.

Na zaproszenie kobiet odwiedził wszystkich Pan Mirosław Warczak- wójt gminy Liniewo , oraz Pan Wiesław Szarmach- przewodniczący rady gminy.

Panowie  złożyli okolicznościowe życzenia, a następnie razem obdarowali Panie symbolicznymi kwiatkami.  Do życzeń dołączył się pan Hieronim Borkowski , który wyrecytował specjalnie napisany na tę okazję przez siebie  wiersz dla wszystkich pań.

Już tradycyjnie GOKSIR wystąpił z częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z sekcji tanecznej oraz wokalnej.

Dodatkową atrakcją były pyszne pączki upieczone przez mistrzynię Panią Reginę Domagała , a wysińskie KGW wymyśliły  pączki z niespodzianką – jaką?- można zapytać uczestniczki wczorajszego spotkania.

Słodkości na stołach nie brakowało Pani dyrektor Banku Spółdzielczego w Skarszewach ufundowała tort , który rozpieszczał  wszystkie podniebienia.

Jedno jest pewnie ten wyjątkowy wieczór był wyjątkowy i pełen dobrego humoru , a o to właśnie chodziło organizatorom.

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: