Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Festyn Integracyjny w Lubieszynie
data publikacji: 11.cze.2024

W niedzielę 9 czerwca br., odbył się kolejny już Festyn Integracyjny Fundacji „Sprawni Inaczej” połączony z piknikiem rodzinnym oraz Dniem Dziecka, współorganizowanym z Sołectwem Lubieszyn.

To niedzielne wydarzenie miało jeszcze jeden dodatkowy, niezwykle ważny wydźwięk gdyż zbiegło się z obchodami 35-lecia założenia Fundacji.

Bardzo trudno wymienić wszystkie atrakcje, które przygotowano dla małych i dużych. Najpiękniejsze i chyba najważniejsze w całej idei organizacji tego typu wydarzeń jest to, by mieszkańcy nie tylko Lubieszyna ale całej Gminy Liniewo, integrowali się z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubieszynie.

Cudowny byłby świat bez barier i uprzedzeń! Niech takie wydarzenia budują jak najwięcej mostów, pozbawiają niechęci społecznej i łączą ludzi o pięknych, bezinteresownych sercach.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację niedzielnego festynu. Nie sposób ich wszystkich wymienić i zupełnie nie o to chodzi. Każdy od najmłodszego po najstarszego wolontariusza, włożył własną „cegiełkę” by ten dzień był tak udany.

Jesteście Wielcy!

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: