Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Festyn Sierpniowy to jest już nasza tradycja.
data publikacji: 19.sie.2013

Dnia 15 sierpnia 2013 r. , znów mogliśmy bawić się i słuchać pięknej muzyki, brać udział w konkurencjach wraz ze swoimi dziećmi przy zabawie  prowadzonej  przez animatorów, szczególnie  z uśmiechem Pana Krzysia.  Była okazja wygrywać nagrody i słodycze. Nie zabrakło też atrakcji : trampoliny, eurobungee, zamki dmuchane, rodeo oraz pysznej grochówki.

Atrakcją imprezy był występ Zespołu „Boney M” . Czar pięknej muzyki, niezapomniane wrażenia muzyczne i estetyczne to chwile, dla których warto było wziąć udział w naszej imprezie.  Nad dobrym humorem uczestników festynu czuwał  kabaret „ RETRO” z Liniewa. Rozśmieszał i bawił  wszystkich zebranych. Dobrą atmosferę do tańca i wspólnej zabawy podgrzewał  zespół  „CANTARE”. Wszyscy świetnie się bawili.

 Kolejną atrakcją, która pozostanie w pamięci na długo w naszej gminie, był występ grupy  „ SALAMANDRA” z Bartoszyc – teatr tańca z ogniem. Piękne widowisko zostało nagrodzone  ogromnymi brawami, a  emocje z tego pokazu towarzyszyły nam jeszcze wiele godzin po spektaklu.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy : strażakom  OSP Liniewo, przewodniczącej KGW w Liniewie z małżonkiem  i mieszkańcom  z Liniewskich Gór .

 

 


 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: