Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Festyn sierpniowy za nami
data publikacji: 13.sie.2023

W piękną, słoneczną sobotę, 12 sierpnia 2023r., przy Centrum Rekreacyjnym „Stacja Liniewo Pomorskie” odbył się Festyn Sierpniowy, zorganizowany przez GOKSiR w Liniewie przy współudziale Wójta Gminy Liniewo i Biblioteki Publicznej.

Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Obok dmuchańców, uwielbianych przez najmłodszych, sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z brokatowymi tatuażami, watą cukrową i popcornem. Dobry humor oraz dawkę zdrowej adrenaliny, swoim pokazem rowerowym, zafundował pan Łukasz Kowal z Trial-Show z Łańcuta. Pan Łukasz, II Vice Mistrz Polski w trialu rowerowym,  wielokrotny medalista mistrzostw Polski indywidualnie oraz drużynowo poza zaprezentowaniem swojego show akrobatycznego na rowerze, przygotował dla uczestników miasteczko rowerowe z przeszkodami. O godzinie 19tej na scenie wystąpił zespół „Weź nie pytaj”, prezentując swój bogaty dorobek artystyczny. Zespół zaskoczył publiczność nie tylko energetycznym występem, ale także strojami.  Debiutującym utworem pt. „Cicha woda”, zespół zdobył ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube, a piosenka stała się wielkim przebojem. Od tego czasu zespół, nie zwalnia tempa i regularnie wydaje nowe piosenki, które cieszą się uznaniem fanów. Niebywale największą atrakcją wieczoru był występ pana Krystiana Minda. Profesjonalny iluzjonista, ekstremalny fakir, czterokrotny rekordzista świata w połykaniu mieczy oraz dwukrotny półfinalista programu „Mam Talent”, swoim show z ogniem zachwycił liniewską publiczność. Po godzinie 21wszej, na placu w Liniewie, zrobiło się naprawdę gorąco.

Były też stoiska gastronomiczne, stoiska wystawiennicze, a także stoisko firmy kosmetycznej. Dla wszystkich uczestników festynu była smaczna grochówka, którą przygotowała pani Beata Gdaniec. Za doskonałą konferansjerkę serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Myszkier z Wysina.

Zabawę nocną „pod chmurką” poprowadził zespół „Fantazja” z Pruszcza Gdańskiego.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: