Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Festyn Sierpniowy za nami
data publikacji: 16.sie.2022

W niedzielę, 14 sierpnia 2022r., odbył się Festyn Sierpniowy w Liniewie. Organizatorami festynu byli: Wójt Gminy Liniewo wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji.

W trakcie festynu na uczestników czekało wiele ciekawych atrakcji. Najmłodsi korzystali z dmuchanych zjeżdżalni, fotobudki, czy gier i zabaw przygotowanych przez „Animacje Paula”. Nie zabrakło również konkursów dla dorosłej publiczności, która bardzo chętnie brała w nich udział. Były też stoiska gastronomiczne, stoiska wystawiennicze, a także stoisko firmy Oriflame. Panie konsultantki, specjalnym urządzeniem diagnostycznym badały stan naszej skóry, doradzały jak dbać o swoje ciało, jak i zdradzały tajniki makijażu codziennego.

Dla wszystkich uczestników festynu była smaczna grochówka, za którą serdecznie dziękujemy pani Beacie Gdaniec. Dziękujemy również panu Pawłowi Myszkier  za zapewnienie najwyższej jakości oprawy muzycznej i doskonałą konferansjerkę.

Po godzinie 19tej, wystąpiła gwiazda wieczoru Agnes Violin. Z powodu ulewnego deszczu, koncert odbył się na scenie w pomieszczeniu Domu Kultury. Agnieszka Flis, artystka, skrzypaczka, prekursorka oraz twórczyni spektakularnych widowisk muzycznych, gdzie główną rolę odgrywają jej autorskie diamentowe skrzypce elektryczne, zaprezentowała dynamiczne show, w czasie którego można było wysłuchać różnego rodzaju muzyki, począwszy od popu czy jazzu, a skończywszy na muzyce filmowej. To była prawdziwa uczta dla „duszy i ciała”.

Następnie, ale już „pod chmurką”, na scenie pojawił się zespół Relax z Kiełpina, przy którego muzyce publiczność bawiła się do późnych godzin wieczornych.

Było gwarnie, smacznie, wesoło. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i miło spędzone chwile.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: